Śmieszny i poważny? Jaki będzie serial "Herkules" według Bartosza Kruhlika?

Śmieszny i poważny? Jaki będzie serial "Herkules" według Bartosza Kruhlika.

"Herkules" to pierwszy serial w reżyserii Bartosza Kruhlika. Dlaczego warto go obejrzeć? Czym będzie się różnił od innych dostępnych pozycji? O tym opowiedział sam reżyser.

Premiera serialu "Herkules" w poniedziałek 5 września o 21:35 w TVN i player.pl.

Bartosz Kruhlik to przedstawiciel młodego pokolenia reżyserów, który zasłynął dzięki filmowi "Supernova". Teraz debiutuje w świecie seriali. Jego "Herkules" swoją premierę będzie miał w poniedziałek 5 marca o 21:35 w TVN i player.pl.

"Herkules" to ośmioodcinkowy serial opowiadający o losach tytułowego Herkulesa Nowaka oraz policjantki Sylwii Mazur. Te dwójkę na pierwszy rzut oka nic nie łączy, jednak decydują się współpracować, by skuteczniej rozwiązywać kryminalne zagadki. W każdym odcinku poznamy inną sprawę, a każda z nich będzie dla detektywów sporym wyzwaniem.

Wyzwaniem momentami okaże się także ich współpraca. Herkules i Sylwia mają zupełnie różne charaktery oraz temperamenty, a to sprawia, że nie unikną sprzeczek czy nieporozumień. Do tego oboje mierzą się z osobistymi problemami. Co z tego wyniknie? Czy efektem tej znajomości będzie coś więcej niż rozwiązane kryminalne zagadki?

Pozostałe wiadomości