Odwilż: "Nie akceptuję tego wyroku!". Zawieja rozmawia z przełożonym

Odwilż: "Nie akceptuję tego wyroku!". Zawieja rozmawia z przełożonym
Zawieja (Kasia Wajda) jest zła na prokuraturę, która umorzyła śledztwo w sprawie jej męża. Dzieli się swoimi wątpliwościami z Bogdanem (Juliusz Chrząstowski), swoim przełożonym. Zobaczcie fragment 1. odcinka serialu "Odwilż"

Śledztwo w sprawie śmierci Wojtka zostało umorzone. Prokuratura twierdzi, że to było samobójstwo. Zawieja (Katarzyna Wajda) nie zgadza się z tym wyrokiem. Dzieli się swoimi obawami z przełożonym, Bogdanem (Juliusz Chrząstowski). Ten karze jej odpuścić sprawę.

Odwilż - co się wydarzyło w 1. odcinku?

Odwilż, odcinek 1
Odwilż, odcinek 1

Ciało młodej kobiety zostaje znalezione na brzegu rzeki. Wyraźnie widać, że niedawno rodziła. Starsza aspirant Zawieja wraz ze swoim policyjnym partnerem Trepą rozpoczynają śledztwo. Policjantkę nurtuje pytanie, gdzie jest nowonarodzone dziecko ofiary, którego nigdzie nie znaleźli. Sprawa nabiera rozgłosu, gdy ofiarą okazuje się córka prokuratora okręgowego.

Odwilż - o czym jest serial?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości