Aktualności

Na twoim miejscu: Jeden dzień w ciele płci przeciwnej?!

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Na twoim miejscu: Jeden dzień w ciele płci przeciwnej?!

Co zrobiłbyś/zrobiłabyś, gdybyś pewnego dnia obudził/a się w ciele osoby płci przeciwnej? Zapytaliśmy twórców filmu "Na twoim miejscu", jak oni poradziliby sobie w takiej sytuacji.

Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia budzicie się rano nie w swoim ciele. Co robicie? Twórcy komedii "Na twoim miejscu" opowiadają o swoich pomysłach na spędzenie jednego dnia w ciele osoby płci przeciwnej.

Chcieli zmiany, nie zamiany!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii? Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. 

Na twoim miejscu - twórcy i obsada

W filmie w główne role, zarówno Kaśki jak i Krzyśka wcielają się Paulina Gałązka oraz Miron Jagniewski, na ekranie partnerują im m.in. Maria PakulnisMagdalena LamparskaJan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska. Za scenariusz filmu odpowiadają Łukasz Światowiec i Anna Bielak.  

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. 

Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"
Zobacz zwiastun filmu "Na twoim miejscu"

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości