Aktualności

Mój agent: Co warto zobaczyć przed premierą serialu?

Aktualności

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: Co warto zobaczyć przed premierą serialu?

Zapytaliśmy aktorów wcielających się w agentów i asystentów, jakie produkcje warto zobaczyć przed premierą "Mojego agenta". Sprawdźcie, jakie mają dla Was propozycje.

"Mój agent" to serial, który opowiada o kulisach show biznesu. Przygląda się agentom i ich relacjom z aktorami. To wyjątkowa produkcja, w której gwiazdy grają samych siebie. Byliśmy na premierze i zapytaliśmy się naszych aktorów, co powinniśmy nadrobić zanim serial pojawi się w Playerze.

Wydaje mi się, że warto prześledzić, kto jest bohaterem naszego odcinka i warto sięgnąć po najlepsze produkcje tych bohaterów. Są tam smaczki, które wyciągnie się wtedy, gdy będzie się znało troszeczkę filmografię naszych gwiazd.

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Pierwszy odcinek serialu będzie miał swoją premierę w Playerze już 25 grudnia. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach.

Mój agent: "W Polsce nie było takiego projektu"
Mój agent: "W Polsce nie było takiego projektu"

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości