Kuba Wojewódzki: Zobacz najlepsze momenty pierwszego odcinka sezonu

Wtorkowy wieczór należał do Caroline Derpienski i Marcina Hakiela. Było bardzo "dollarsowo!"

Caroline Derpienski, osobowość internetowa, modelka, ukochana tajemniczego, 60-letniego Jacka. Jej nazwisko szturmem zdobyło media w ciągu ostatnich miesięcy, a my zastanawiamy się: ile w tym gry, a ile prawdy? Kuba Wojewódzki postanowił to sprawdzić, otwarcie pytając Caroline o jej życie w Miami, kontrowersyjny związek i nietuzinkowe podejście do pieniędzy.

Kuba Wojewódzki: Hakiel szczerze o życiu po rozwodzie. "Była małżonka i jej partner robią sobie ze mnie pożywkę"
Kuba Wojewódzki: Hakiel szczerze o życiu po rozwodzie. "Była małżonka i jej partner robią sobie ze mnie pożywkę"

Marcin Hakiel to właściciel sieci szkoły tanecznych, który niedawno rozwiódł się z równie znaną żoną - Kasią Cichopek. Kuba Wojewódzki wspomniał o nim w jednym ze swoich felietonów i panowie od słowa do słowa doszli do wniosku, że to wszystko trzeba przegadać. W programie!

Zobacz najlepsze momenty odcinka:

Kuba Wojewódzki: Caroline Derpienski i Marcin Hakiel

Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
Kuba Wojewódzki: Hakiel o rozstaniach. "Kuba, ty wystawiasz swoim dziewczynom walizki!"
wideo 2/12

„Kuba Wojewódzki” powraca!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Oglądaj nowy sezon w Playerze!

Caroline Derpienski pojawi się w środę 4 października o 22:00 w TTV w „Damach i wieśniaczkach”!