Kuba Wojewódzki: reZigiusz i Kizo w nowym odcinku. "O blaskach i cieniach gwiazd YouTube i wielobranżowego hip hopu"

Kuba Wojewódzki: Kizo i reZigiusz zapraszają na odcinek!
Dziennikarz ogłosił nazwiska gości piątego odcinka nowego sezonu!

We wtorek 3 października na kanapie zasiądą Patryk "Kizo" Woziński, raper i youtuber, który już był gościem Kuby, oraz Remigiusz Wierzgoń "reZigiusz", jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów.

Kizo tak naprawdę nazywa się Patryk Woziński i ma 28 lat. Łącznie wypuścił 6 albumów, a także wiele singli i kawałków z innymi raperami. Jego przebój "Disney" ma ponad 100 milionów wyświetleń!

reZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń, ma 27 lat i prawie 5 milionów subskrypcji na YouTube, gdzie jest obecny od 15 lat.

Jak napisał Kuba, porozmawiają o blaskach i cieniach gwiazd YouTube i wielobranżowego hip hopu. Do zobaczenia we wtorek!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty.

Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą