"Belfer": Paweł spotyka się z Kasią Molendą. Czy w powietrzu wisi romans?

Belfer: Paweł spędza czas z Kasią Molendą
Widzowie TVN co wtorek mogą oglądać dwa odcinki świetnie przyjętego "Belfra" z Maciejem Stuhrem w roli głównej. To serial kryminalny, który już od pierwszego odcinka mocno trzyma za gardło. W Dobrowicach trwa śledztwo w sprawie śmierci nastolatki.

"Belfer": Między Pawłem i Kasią pojawia się chemia

Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) coraz lepiej poznaje lokalną społeczność Dobrowic. Po śmierci nastolatki, Asi Walewskiej (Katarzyna Sawczuk), pojawia się wiele znaków zapytania, a policja nie potrafi wskazać sprawcy. Nauczyciel angażuje się w ratowanie kolegi, który niesłusznie zostaje oskarżony. Dzięki niemu Daniel (Łukasz Simlat) wychodzi z aresztu. Brak podejrzanych nie pozwala Pawłowi spać spokojnie. Zaczyna się przyglądać mieszkańcom Dobrowic. Zbliża się do Kasi Molendy (Magdalena Cielecka), żony jednego z lokalnych biznesmanów.

Molenda działa na rzecz lokalnej społeczności. Chce zdobyć fundusze na budowę orlików. Początkowo mąż wspierał ją w jej działaniach. Z czasem ta pomoc traci na znaczeniu, ponieważ Grzegorz (Grzegorz Damięcki) o wiele bardziej skupia się na interesach z Ryszardem Kumińskim (Joachim Lamża) i zdobyciu ogromnych pieniędzy. Kasia czuje się coraz bardziej samotna i nierozumiana. Zawadzki okazuje się idealnym towarzyszem, który potrafi ją wysłuchać.

Paweł i Kasia zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. W końcu spotykają się ze sobą po trudnym dniu. Rozmawiają i piją drinki. Między nimi czuć wyraźną chemię. Molenda całuje Zawadzkiego.

"Yellowstone" i "Belfer" w wakacyjnej ramówce TVN

Na antenie TVN oprócz "Belfra" zobaczymy również inny kultowy serial - "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej. To epicka saga stworzona przez Taylora Sheridana z Kevinem Costnerem w roli Johna Duttona – głowy rodziny i właściciela największego rancza w USA. Mężczyzna zmaga się z licznymi wyzwaniami, by ochronić swoją ziemię przed bezwzględnymi deweloperami, lokalnymi politykami i rywalizującymi ranczerami.

240705_Belfer_odc_3_Sub_02,00
Czołówka serialu "Belfer"

Odcinki serialu "Belfer" we wtorki o godzinie 20:50 na antenie TVN.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?