31. Finał WOŚP dobiegł końca! Jaką kwotę udało się zebrać?

Fundacja WOŚP oficjalnie zakończyła 31. Finał, którego hasłem było "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!". Podczas uroczystego zakończenia Jurek Owsiak podał wstępną zebraną kwotę, która już teraz jest większa niż przed rokiem.

Cudowny dzień nad całym naszym krajem, uśmiechniętym krajem uśmiechniętych ludzi. Odepchnęliśmy od siebie focha, byliśmy empatyczni, tuliliśmy się, dzieliliśmy uśmiechem, a na samym końcu powiedzieliśmy, że wstępnie na naszym koncie jest 154 mln 606 tys. 764 zł

Fot. Grzegorz Adamek
Zakończenie 31. Finału WOŚP Fot. Grzegorz Adamek

W tym roku nasi darczyńcy udowodnili swoją nadzwyczajną szczodrość.Jak co roku Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców była tego najlepszym przykładem. Dawaliście tego dowód na każdym kroku. Jak co roku Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców była tego najlepszym przykładem. Złota Kartę Telefoniczną z numerem 1 przygotowaną przez firmę Play wylicytował Krajowy Projekt Energetyczny - Odnawialne źródła energii za 77 777 zł.   Złote Serduszko z numerem 1 po raz drugi z rzędu wylicytowała firma Bio - Gen Łódź – 888 888 zł.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dziękuje wszystkim Partnerom, Sponsorom, Darczyńcom i Wolontariuszom za wspólne granie.

Pozostałe wiadomości