Aktualności

1 czerwca – w Dzień Dziecka – wmurowany został kamień węgielny pod budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Fundacja TVN łącznie przekaże na ten cel ponad 31 milionów złotych. Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży będzie ośrodkiem referencyjnym w Polsce. Oddział Pobytu Dziennego zapewni pomoc około 30 pacjentom dziennie, czyli około 10 tys. pacjentom rocznie. Z kolei Oddział Pobytu Stacjonarnego będzie dysponował 32 łóżkami. Innowacyjne i światowej klasy Centrum zostanie oddane do użytku w połowie 2024 roku.

Eurosport 1 był w trakcie meczu Igi Świątek z Qinwen Zheng najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w Polsce! Spotkanie czwartej rundy Roland-Garros przyciągnęło średnio aż 1,1 mln widzów i ponad 1,3 mln osób w końcówce spotkania! W środę liderka rankingu zagra w ćwierćfinale z Jessiką Pegulą z USA. Transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Kto z nas nie marzy o wycieczce do Stanów Zjednoczonych? Food Network zaprasza widzów w podróż kulinarną po tym niezwykłym kraju. To właśnie z nami odkryjecie niejedno pyszne miejsce. Robert Irvine w programie „Smaczna rozpusta” zabierze Was tam, gdzie można, a nawet trzeba zrobić sobie przerwę od zdrowej diety. Nie zabraknie też słodkiej rywalizacji w „Krainie słodyczy”, gdzie obowiązują zasady niczym z gry planszowej. A na koniec, amerykańscy szefowie kuchni postarają się pokonać niezrównaną dotąd mistrzynię sztuki kulinarnej Alex Guarnaschelli. Uwaga! Uczestnicy będą walczyć „Ogniem i patelnią”!

Wiki została aresztowana w Amnezji za posiadanie narkotyków. Cedro ją przesłuchuje. Chce się dowiedzieć, skąd dziewczyna posiada towar i kto szmugluje go do więzienia. Policjantowi nie udaje się nic z niej wyciągnąć, zanim pojawi się mecenas Bednarek.

Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników konkurencję, która przyprawiła ich o ciarki na całym ciele. Ich zadaniem było roztopienie ogromnej brył lodu tylko za pomoc własnych ciał. Było o co walczyć. Tuż przed finałem, każda konkurencja może okazać się na wagę złotej kuli.

W 4. odcinku drugiego sezonu serialu "Nieobecni" Mila otrzymuje pewne informacje dotyczące sprawy zaginięcia. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który przekazał wiadomość?

Po finale „Hotelu Pardise” Player zaprasza na nowe, ekscytujące bikini reality, jakiego jeszcze nie było. „Miłość w dżungli”, produkcja pod marką discovery+ Originals, śledzi losy czternastki singli, która zdecydowała się znaleźć miłość w bardzo nietypowy sposób – stosując zachowania podpatrzone w dzikim świecie zwierząt. Czy w tym szaleństwie jest metoda? Przekonajcie się sami!

Ostanie piłki sobotniego spotkania Iga Świątek – Danka Kovinić w trzeciej rundzie Roland-Garros oglądało w Eurosporcie 1 ponad milion widzów! Już w poniedziałek liderka rankingu powalczy o awans do ćwierćfinału z Chinką Qinwen Zheng – transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

W finałowy tydzień wchodzi pięć par. Eliza i Jay, Oliwia i Kuba, Dominika i Kasper, Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Każdego dnia dwójka uczestników pożegna się z szansą na wygranie piątej edycji „Hotelu Paradise”. Walka w różnych konkurencjach, wzajemne relacje, sympatia pozostałych mieszkańców i łut szczęścia – to wszystko będzie miało wpływ na to, kto stanie na ścieżce lojalności.

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod obstrzałem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia rozwodowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Odpowiedzi na to pytanie stara się udzielić dwuczęściowy dokument pod marką discovery+ Originals „Johnny kontra Amber”. Produkcja jest już dostępna w Playerze i TVN24 GO.