Aktualności

Ula w końcu postanawia porozmawiać z Markiem - tym razem nie pozwoli mu na zmianę tematu! Ma dość cichych dni i chorej atmosfery, jaka panuje w domu. Nie będzie to jednak takie łatwe, bo Marek kolejny raz jest wykończony po "ciężkim" dniu z Violettą i Ficem.

Ula załatwia sprawy między Miro i Sławo - okazuje się, że po ich kolejnej kłótni Sławomir jest przeszczęśliwy - a jego słowa dają Uli do Myślenia. Dobrzańska ma dość cichych dni między nią a Markiem. Kiedy mężczyzna wraca do domu, czeka do emocjonująca rozmowa...

Ula próbuje pogodzić opiekę nad Antosiem z przeglądaniem firmowych dokumentów. Niespodziewanie odbiera telefon od rozhisteryzowanego Sławo… Ula znajduje zrozpaczonego Sławomira. Kiedy poznaje powód jego depresji, wpada w szał. Nie przebiera w gorzkich słowach, czym jeszcze bardziej dobija projektanta.

Wczorajszy i pobudzony mecenas Fic pojawia się w kancelarii, gdzie czekają na niego Viola i Marek. Prawnik nie kryje, że sprawa Dobrzańskiego spędziła mu sen z powiek… Na szczęście znalazł rozwiązanie. Przedstawia Violi i Markowi swój genialny plan. Marek i Violetta spisują swoją wersję zdarzeń.

Już w niedzielę, 7 lutego o godzinie 21.30, znany mistrz sztuki cukierniczej i bohater popularnej serii „Słodki biznes”, Buddy Valastro, wraz z żoną i dziećmi, zaprosi was do swojego domu w programie „Buddy Valastro: droga do zdrowia”. Słynny cukiernik, który już od czterech pokoleń kontynuuje rodzinne tradycje, odsłoni nam kulisy swojej rekonwalescencji po poważnym urazie ręki.

"Polityka" już po raz 28. nagrodziła polskich artystów, którzy przyczyniają się do przekraczania granic w sztuce. 26 stycznia 2021 odbyła się gala, podczas której wręczono nagrody - Paszporty Polityki za 2020 rok. Zobacz, kto wygrał w kategoriach: film, teatr, literatura, sztuki wizualne, muzyka popularna, muzyka poważna i kultura cyfrowa.

W F&D roi się od plotek na temat kryzysu w związku Dobrzańskich. Ula jest świadkiem jednej z takich korytarzowych rozmów. Jej reakcja jest zaskakująca… Iza i Ela są w szoku. Pocieszają Ulę. Przyjaciółka przyznaje się do błędu, jaki popełniła. Jest przekonana, że raz na zawsze zaprzepaściła swoje szczęście. Początkowo koleżanki próbują ją pocieszyć, ale po chwili same łapią doła…

Marek, Sebastian i Adam kombinują, czym może być ciąg cyfr, który dostali do Violki. Nagle Turek doznaje olśnienia. Okazuje się, że te cyfry to numer konta bankowego - sprawa okazuje się coraz ciekawsza...

Viola odnajduje Marka. Dobrzański przeprasza ją za swój wybuch, którego stała się ofiarą. Koleżanka proponuje mu otwarcie nowego rozdziału i połączenie sił w walce z Hu. Dobrzański ma jednak swoje wątpliwości… W ramach dobrego gestu Viola daje Markowi coś, czego szuka jej mąż.