Aktualności

Adam widział pocałunek Marty i Sergiusza i nie może opanować zazdrości. Tymczasem Henryk liczy na to, że w związku z zaręczynami Beatki i Adama dostanie od Tadeusza pieniądze, którymi opłaci Biankę. Tadeusz ostrożnie jednak podchodzi do zaręczyn, wolałby mieć większą pewność co do związku młodych. W takiej sytuacji Henryk doprowadza do ustalenia daty ślubu Beatki i Adama. Staszek jest załamany…

Porywacz wybrał z grupy dzieci 8-letnią dziewczynkę Lenę i jej nauczycielkę Jadwigę, teraz stawia widzom pytanie: którą z nich ma zabić? Weronika, policyjna informatyk, raportuje, że stream z „Dylematem” ogląda już kilkaset tysięcy ludzi. Widzów przybywa lawinowo, głosują.

Adam przeżywa przypadkowe spotkanie z Martą i Sergiuszem, jest zazdrosny. Jednocześnie Marta przyznaje Sergiuszowi, że Adam ją podrywał. Dochodzi do wniosku, że nie chce spotykać się z kolegą Adama… Adam nie wyjawia Beatce, dlaczego uważa, że Marta nie powinna zadawać się z Sergiuszem, więc Beatka ma swoją teorię i postanawia ostrzec Martę. Marta jest wściekła na Adama i zabrania mu wtrącać się w jej życie…

Chyłka budzi się w szpitalu. U jej boku czuwa Kordian. Prawniczka, mimo swojego stanu, nie zamierza zostać pod opieką lekarzy. Premiera szóstego odcinka 4 stycznia w Playerze!

2 stycznia 2012 roku wystartowała stacja TTV. Od tego momentu nadawca z sukcesem buduje swoją widownię, a na antenie tej telewizji pojawiło się już ponad 80 programów! Z okazji jubileuszu wyemitowana zostanie specjalna urodzinowa edycja programu „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Sześcioodcinkowa seria zadebiutuje 2 stycznia o godz. 22:00 w TTV oraz serwisie Player.pl.