Tajemnica zawodowa: Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg. Gwiazdy o 2. sezonie serialu

 Tajemnica zawodowa: Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg

Drugi sezon serialu "Tajemnica zawodowa" budzi ogromne emocje. Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Anna Dereszowska oraz Andrzej Zieliński i Marcin Czarnik skomentowali hasło przewodnie "Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg".

"Tajemnica zawodowa" - gwiazdy o 2. sezonie

"Tajemnica zawodowa 2" to nowy sezon serialu, który zdobył spore uznanie widzów. Premierowe odcinki w niedzielę o godz. 21:35 w TVN. W rolach głównych Magdalena Różczka i Cezary Pazura. W obsadzie także m.in.: Anna Dereszowska, Piotr Starmowski, Andrzej Zieliński, Katarzyna Herman i Marcin Czarnik.

Hasło przewodnie drugiej serii to "Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg". Julia i Kinga zjednoczą siły przeciwko Andrzejowi. Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Anna Dereszowska oraz Andrzej Zieliński i Marcin Czarnik podzielili się swoimi komentarzami.

Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg. Jak znajdzie się takiego wroga, to naprawdę jest łatwiej żyć. Kinga i Julia w pewnym momencie się pojednają, żeby wspólnego wroga czyli mnie dezaktywować . Ciekawy wątek, zwłaszcza w dzisiejszych czasach – skomentował Cezary Pazura.

Andrzej pokazuje ciągle swoje nowe twarze, każda następna jest gorsza. To jest zaskakujące i przerażające. Dziewczyny muszą bardzo, bardzo uważać.– wyznała Magdalena Różczka.

Andrzej wychodzi rzeczywiście, na taki naprawdę czarny charakter. Chociaż ostatnia scena Kingi, sprawi, że zachwieje się wszystko, co będą państwo myśleli na temat relacji między postaciami – dodała Anna Dereszowska.

Oglądaj serial "Tajemnica zawodowa" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN / x-news