Tajemnica zawodowa 2: Historia Julii i Andrzeja

Tajemnica zawodowa: Historia Julii i Andrzeja w 2. sezonie
Źródło: TVN
Obejrzyj najciekawsze momenty Julii i Andrzeja z serialu "Tajemnica zawodowa". Wszystkie odcinki są dostępne w player.pl.

"Tajemnica zawodowa" - Julia i Andrzej

Magdalena Różczka gra główną rolę w serialu "Tajemnica zawodowa". W postać jej męża, Andrzeja wcielił się Cezary Pazura. W pierwszym sezonie widzowie poznali ich w momencie kryzysu w małżeństwie z powodu zdrady. Julia Żurawska dowiedziała się, że mąż ma kochankę. Sytuacja skomplikowała się, kiedy Andrzej zaatakowany przez nożownika był ciężko ranny. Kolejne mroczne tajemnice wyszły na jaw. Pomimo to Julia została obrońcą partnera, udało się jej doprowadzić do oczyszczenia go z zarzutów. Ich historia była trudna, jednak pomimo to udało się im zakończyć małżeństwo w atmosferze wzajemnego szacunku.

W drugim sezonie serialu "Tajemnica zawodowa" poznaliśmy kontynuację historii Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka) i jej najbliższych. Prawniczka starała się uwolnić z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Andrzej (Cezary Pazura) stał się jej wrogiem. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, tym razem stanął przeciwko byłej żonie. Kobieta podjęła nowe wyzwania zawodowe. Starała się pogodzić skomplikowane życie osobiste i wymagającą pracę. Kinga Górska (Anna Dereszowska), z którą dotąd Julia walczyła nieoczekiwanie poprosiła ją o pomoc. Andrzej był bardzo zaniepokojony po zniknięciu Kingi. Policja znalazła ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczyli o życie jej i nienarodzonego dziecka. Podejrzewano, że była to próba samobójcza. Druga hipoteza zakładała, że ktoś zostawił ją na miejscu wypadku na pewną śmierć. Ambitna prokurator, Gabriela Wolska, wszczęła postępowanie przygotowawcze w sprawie Kingi. Zdecydowanie nie sprzyjała ona raczej Andrzejowi, który grał pełnego skruchy, zagubionego mężczyznę.

Oglądaj serial "Tajemnica zawodowa" w player.pl >>>

Tajemnica zawodowa: Podsumowanie 1. sezonu
Zobacz fragment 1. odcinka, 2. sezonu "Tajemnicy zawodowej". Oglądaj serial w player.pl.

"Tajemnica zawodowa 2" - obsada

W serialu "Tajemnica zawodowa" w rolach głównych: Magdalena Różczka (Julia Żurawska), Cezary Pazura (Andrzej Żurawski), Piotr Stramowski (Paweł Miller). W obsadzie także: Andrzej Zieliński (Wiktor Bielski), Anna Dereszowska (Kinga Górska), Tamara Arciuch (Monika Litwin), Justyna Zielska (Paula Żurawska),Antonina Litwiniak (Lena Żurawska), Marcin Piętowski (Łukasz Madej), Laura Breszka (Ada Wójcik), Marta Klubowicz (Olga Lipska), Wiktoria Gorodeckaja (Ewa Dobrzyńska),Adrian Zaremba (Michał Różański „Misiek”), Mateusz Bieryt (Tymon) i Dariusz Biskupski (Krzysztof, dyrektor szpitala). W 2. sezonie pojawią się m.in.: Katarzyna Herman (prokurator Gabi Wolska), Dorota Chotecka (Krystyna, siostra Ewy), Mateusz Rusin (Tomasz, brat Kingi), Karolina Porcari (Hanka, lekarka) i Marcin Czarnik (komendant Piotr).

"Tajemnica zawodowa 2" - twórcy

Producentami wykonawczymi serialu "Tajemnica zawodowa"Dorota Kośmicka – Jake Vision DGA Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) i Jan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Projekt powstaje na zlecenie TVN. Główną scenarzystką Ewa Popiołek, z którą współpracują Dorota Jankojć-Poddębniak, Bartosz Kozera, Dominik Gąsiorowski i Marcin Wysocki. Serial oparty jest na autorskim pomyśle stacji. Reżyserem jest Grzegorz Kuczeriszka we współpracy z Tomaszem Szafrańskim. Operatorem zdjęć są Marek Rajca oraz Maciej Edelman. Funkcję kierownika produkcji pełni Robert Feluch, a reżysera castingu – Agata Domagała. Autorem scenografii jest Marcelina Początek. Za charakteryzację odpowiada Joanna Skiba, a za kostiumy Dorota Williams. Montażem zajmują się Piotr Wójcik i Bartłomiej Piasek, za muzykę odpowiada MajLo.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości