Quiz dla fanów "Szpitala św. Anny". Pamiętasz, kto to powiedział w 3. sezonie?

"Szpital św. Anny", odc. 125. Sabina Krawczyk i Mirek Rogowski
"Szpital św. Anny", odc. 128. Rogowski narazi się nowej lekarce? Dr Abratowska będzie zaskoczona jego słowami... [PRZED EMISJĄ W TV]
Źródło zdj. gł.: x-news
3. sezon "Szpitala św. Anny" już za nami. Jak dobrze pamiętasz, co działo się w ostatnich odcinkach serialu? Rozwiąż quiz i sprawdź, czy zgadniesz, który z bohaterów wypowiedział te słowa w 3. sezonie! Niektóre z cytatów mogą Cię zaskoczyć!

Finał 3. sezonu "Szpitala św. Anny" już za nami. W nowych odcinkach serialu nie brakowało emocji. W szpitalu pojawił się nowy dyrektor oraz koordynatorka SOR, a losy oddziału Zyty były zagrożone. Kaśka mierzyła się z kolejnymi wybrykami Bartka i rozwijała relację z Maćkiem, Marta ponownie się zaręczyła i porzuciła pracę ratowniczki, a Kaja rozwijała start-up i mierzyła się z problemami z związku z Wojtkiem.

Serialowi bohaterowie mierzyli się z wieloma wyzwaniami i zawirowaniami - zarówno w szpitalu, jak i poza nim. Jak dobrze pamiętasz najnowsze odcinki serialu? Rozwiąż quiz i sprawdź, czy odgadniesz, która postać wypowiedziała podane słowa w 3. sezonie!

Przeczytaj więcej