Quiz dla fanów "Szpitala św. Anny". Pamiętasz, kto to powiedział w 3. sezonie?
Źródło zdj. gł.: x-news
Finał 3. sezonu "Szpitala św. Anny" już za nami. W nowych odcinkach serialu nie brakowało emocji. W szpitalu pojawił się nowy dyrektor oraz koordynatorka SOR, a losy oddziału Zyty były zagrożone. Kaśka mierzyła się z kolejnymi wybrykami Bartka i rozwijała relację z Maćkiem, Marta ponownie się zaręczyła i porzuciła pracę ratowniczki, a Kaja rozwijała start-up i mierzyła się z problemami z związku z Wojtkiem.
Serialowi bohaterowie mierzyli się z wieloma wyzwaniami i zawirowaniami - zarówno w szpitalu, jak i poza nim. Jak dobrze pamiętasz najnowsze odcinki serialu? Rozwiąż quiz i sprawdź, czy odgadniesz, która postać wypowiedziała podane słowa w 3. sezonie!