"Szpital św. Anny". Podwójne zaręczyny, rozstanie, powrót dawnej miłości. Co działo się w związkach bohaterów w 3. sezonie?

"Szpital św. Anny", odc. 117. Kaśka i Maciek
"Szpital św. Anny", odc. 118. To już koniec związku Kai i Wojtka?
Źródło zdj. gł.: x-news
W 3. sezonie "Szpitala św. Anny" nie brakowało emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Pamiętasz, co działo się w życiu uczuciowym serialowych bohaterów? Rozwiąż quiz i sprawdź, ile pamiętasz z najnowszych odcinków!

Finał 3. sezonu "Szpitala św. Anny" już za nami. W najnowszych odcinkach serialu w życiu naszych bohaterów wiele się wydarzyło. Zyta zacięcie walczyła o los oddziału onkologii, Kaśka została babcią, Marta porzuciła pracę ratowniczki, a Kaja mierzyła się z problemami dotyczącymi przyszłości jej start-upu. W 3. sezonie serialu z pewnością nie brakowało emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji. Dużo działo się nie tylko na szpitalnych korytarzach, lecz również w życiu osobistym naszych bohaterów.

Podwójne zaręczyny, gorzkie rozstanie, powrót dawnej miłości, a w końcu narodziny nowego związku i pierwszy pocałunek. Pamiętasz, co działo się w życiu uczuciowym bohaterów "Szpitala św. Anny"? Rozwiąż quiz i sprawdź!

Autorka/Autor: Olga Konarzycka
Przeczytaj więcej