Szadź 3: Co wydarzyło się w finałowym odcinku?

Zobacz, co wydarzyło się w finałowym odcinku serialu!

Co działo się w trzecim sezonie Szadzi?

Minął rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki ukrywa się w lesie, ale jego mroczna natura nie daje o sobie zapomnieć. Umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. W przeciwieństwie do innych, w taki bieg wydarzeń nie wierzy Polkowska. Mimo, że nie pracuje już w policji, ta sprawa nie daje jej spokoju. Wie, że kwestią czasu jest, kiedy zginie kolejna osoba. Wolnicki, oficjalnie uznany przez policję za zmarłego, przyjeżdża do małej miejscowości, gdzie zostaje organistą.

Szadź 3, odcinek 7.

Szadź 3: "Chcesz skrzywdzić własne dzieci?"
Szadź 3: "Chcesz skrzywdzić własne dzieci?"
wideo 2/9

W małym miasteczku ginie kolejna kobieta. Pierwsze podejrzenia padają na nowego organistę, ale czy to on stoi za tą zbrodnią? Polkowska przyjeżdża do Srebrnej Góry, jest coraz bliżej Piotra. Chce pomóc Mirze w schwytaniu seryjnego zabójcy, którego ta miała cały czas pod nosem. Policjantka z lokalnego komisariatu ewidentnie coś przed nią ukrywa. Czy ma to związek z Wolnickim i śmiercią kobiet?

Nieustępliwa Polkowska wpada na trop Wolnickiego. Przyjeżdża do miejsca, w którym jest on przetrzymywany. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Piotr też na nią czeka. Teraz działa wspólnie z Maćkiem, który jest równie niebezpieczny jak on.

Oglądaj cały sezon w player.pl!