Szadź 3: Zobacz najlepsze momenty 4. odcinka

Szadź 3: Polkowska spotyka się z siostrą ofiary
Agnieszka Polkowska nie odpuszcza swojego śledztwa. Jest przekonana, że dziewczyna, której ciało znaleziono w okolicach Srebrnej Góry, została zabita przez Wolnickiego.

Szadź 3, odcinek 4

220922_szadz_s3_odc4_tc5_www
Szadź 3: Wrońska nakrywa Polkowską z Mrówcem
Szadź 3: Wrońska nakrywa Polkowską z Mrówcem
Szadź 3: "Nie poznaję cię, Tomciu"
Szadź 3: "Nie poznaję cię, Tomciu"
Szadź 3: Jasiek zaczyna dogadywać się z Leszkiem
Szadź 3: Jasiek zaczyna dogadywać się z Leszkiem
Szadź 3: Dziewczyna z rekolekcji została zamordowana
Szadź 3: Dziewczyna z rekolekcji została zamordowana
Szadź 3 PRZED EMISJĄ W TV: Polkowska wpada w ręce policji
Szadź 3 PRZED EMISJĄ W TV: Polkowska wpada w ręce policji

Szadź 3 - co się wydarzy w 4. odcinku?

W okolicach Srebrnej Góry zamordowano młodą dziewczynę. Polkowska jest przekonana, że za tą zbrodnią stoi Piotr. Innego zdania jest komendant, dla którego sprawa Wolnickiego jest zamknięta. Czy Mrówiec da się namówić na pomoc byłej koleżance z pracy? Piotr umiejętnie manipuluje Karoliną i odsuwa podejrzenia od siebie. Musi uważać, ponieważ bacznie przyglądać mu się będzie również Mira, lokalna policjantka.Wolnicki skutecznie wzbudza zaufanie młodej dziewczyny, która przyjechała do Srebrnej Góry na rekolekcje. Jego znajomość z Karoliną również nabiera tempa. Nie podoba się to Maćkowi, który postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy zginie kolejna kobieta?

Szadź 3, odcinek 4
Szadź 3, odcinek 4.
Szadź 3, odcinek 4.
Szadź 3, odcinek 4.
Szadź 3, odcinek 4.
+24
Zobacz galerię

Szadź 3 - o czym będzie 3. sezon?

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? 

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). 

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości