Szadź 3 PRZED EMISJĄ W TV: "Szukam zaginionych owieczek"

Szadź 3 PRZED EMISJĄ W TV: "Szukam zaginionych owieczek"
Piotr zdobywa zaufanie Natalii. Spędza z nią czas. Szczerze rozmawia i dowiaduje się coraz więcej o dziewczynie. Czy kobieta może czuć się bezpiecznie?

Szadź 3 - co się wydarzy w 3. odcinku?

Wolnicki szantażuje proboszcza i w dalszym ciągu zamieszkuje na plebanii i pracuje jako organista. Tam poznaje Karolinę. Jej mąż zniknął rok temu, kobieta nadal nie ma o nim żadnych wieści. Karolina i Piotr dobrze się ze sobą dogadują. Ich znajomości bacznie przygląda się Maciek, syn Miry, tamtejszej policjantki. Wolnicki skutecznie wzbudza zaufanie młodej dziewczyny, która przyjechała do Srebrnej Góry na rekolekcje. Jego znajomość z Karoliną również nabiera tempa. Nie podoba się to Maćkowi, który postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy zginie kolejna kobieta?

Szadź 3 - odcinek 3
Szadź 3 - odcinek 3
Szadź 3 - odcinek 3
Szadź 3 - odcinek 3
Szadź 3 - odcinek 3
+14
Zobacz galerię

Szadź 3 - o czym będzie 3. sezon?

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? 

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). 

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości