Szadź 3: "Mrówiec to jest bardzo dobry człowiek". Bartosz Gelner o swojej postaci

Źródło:
tvn.pl
Szadź 3: "Mrówiec to jest bardzo dobry człowiek". Bartosz Gelner o swojej postaci

Bartosz Gelner powraca w roli Tomasza Mrówca. Czego możemy się po nim spodziewać?

To jest w ogóle bardzo dobry człowiek. (...) Dobry policjant. Trochę kochliwy i z tego względu spotykają go różne komplikacje.

Bartosz Gelner z dużym dystansem podchodzi do granej przez siebie postaci. Słynie z poczucia humoru, dlatego odpowiedzi na wszystkie pytanie nie musimy traktować poważnie. Co nam zdradził na temat 3. sezonu?

Szadź 3: Bartosz Gelner o plusach tego sezonu
Szadź 3: Bartosz Gelner o plusach tego sezonu

Szadź 3 - co wydarzy się w 3. sezonie?

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? 

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). 

Źródło: tvn.pl