Szadź 3: Mira przesłuchiwana przez Wrońską. Czy wyda syna?

Szadź 3: Mira przesłuchiwana przez Wrońską. Czy wyda Wolnickiego?
Mira trafia na komendę. Jest przesłuchiwana przez Wrońską. Policja chce się dowiedzieć, gdzie znajduje się Maciek. Chłopak jest podejrzany o morderstwo Karoliny.

Szadź 3 - co się wydarzy w 6. odcinku?

Polkowska wpada na trop Wolnickiego. Przyjeżdża do miejsca, w którym jest on przetrzymywany. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Piotr też na nią czeka. Teraz działa wspólnie z Maćkiem, który jest równie niebezpieczny jak on. Monika Wolnicka odkrywa, że jej syn utrzymuje kontakt z ojcem. Czy będzie chciał go wykorzystać do swoich planów? 

Szadź 3, odcinek 6.
Szadź 3, odcinek 6.
Szadź 3, odcinek 6.
Szadź 3, odcinek 6.
Szadź 3, odcinek 6.
+16
Zobacz galerię

Szadź 3 - o czym będzie 3. sezon?

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? 

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). 

Źródło: tvn.pl

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości