Szadź 3: Maciej Stuhr reżyseruje serial. Co myślą o nim aktorzy?

Źródło:
tvn.pl
Szadź 3: Maciej Stuhr opowiedział nam o roli reżysera!

Jesienią, 3 września, Szadź 3 zagości na antenie TVN. W tym sezonie czeka nas nie tylko mroczny pościg i nowi bohaterowie, ale kilka odcinków wyreżyserowanych przez Macieja Stuhra. Jak radził sobie w tej roli?

Szadź 3

Gdy Michał Kwieciński z Akson Studio wyszedł z propozycją, żeby Maciek Stuhr wyreżyserował część scen nowego sezonu, wszyscy zareagowaliśmy entuzjastycznie. Znając autorskie filmy Maćka, wiedzieliśmy, że przy współpracy z Anką Kazejak, która jest reżyserką całego sezonu, świetnie poradzi sobie w komercyjnej i dobrze znanej sobie produkcji. Maciek bardzo się zaangażował i wniósł do reżyserowanych przez siebie scen wiele inspirujących pomysłów.

Szadź 3 - co nas czeka?

Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Szadź 3: Anna Cieślak oceniła reżyserskie umiejętności Macieja Stuhra!
Szadź 3: Anna Cieślak oceniła reżyserskie umiejętności Macieja Stuhra!

Siedmioodcinkowa seria zadebiutuje w Playerze we wrześniu. Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Reżyserem wiodącym jest Anna Kazejak. Autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic. Scenografię przygotowała Marcelina Początek-Kunikowska oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumy – Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiadała Kinga Krulikowska, za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

Szadź 3: Bartosz Gelner o współpracy na planie
Szadź 3: Bartosz Gelner o współpracy na planie
Szadź 3: Karolina Gorczyca o współpracy z Maciejem Stuhrem
Szadź 3: Karolina Gorczyca o współpracy z Maciejem Stuhrem

Źródło: tvn.pl