Szadź 3: Czy trzeba przekonywać Was do oglądania? Aktorzy spróbują!

Źródło:
tvn.pl
Szadź 3: "Zagadek jest mnóstwo". Jowita Budnik o 3. sezonie

W 3. sezonie nadal trwa zabawa w kotka i myszkę między Wolnickim a Polkowską. Zapytaliśmy aktorów, co jeszcze czeka nas w tej odsłonie i dlaczego warto zobaczyć serial w TVN. Premiera telewizyjna już 3 września.

Widzowie, którzy śledzili pierwsze dwa sezony, nie mają wątpliwości, że warto. Obiecuję, że ten sezon będzie równie ciekawy. Scenariusz jest świetny. Zagadek jest mnóstwo. (...) To będzie uczta dla tych, którzy lubią zagadki.

Szadź 3: "Dużo się dzieje w trzeciej części"
Szadź 3: "Dużo się dzieje w trzeciej części"

Szadź 3 - co nas czeka w 3. sezonie?

Mija rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę? 

Szadź 3: Anna Cieślak zachęca do oglądania
Szadź 3: Anna Cieślak zachęca do oglądania

Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) zostaje zwolniona ze służby, ale sprawa Piotra nie daje jej spokoju. Ten umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) pozostają w dochodzeniówce, ale czy zaryzykują własne kariery, by dopaść mordercę, oficjalnie uznanego za zmarłego? W życiu Piotra pojawia się Karolina (Magdalena Popławska). Ta znajomość przykuwa uwagę lokalnych mieszkańców, m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). 

Źródło: tvn.pl