Ekipa „Szadzi” wróciła na plan – trwają zdjęcia do finałowej serii!

Źródło:
tvn.pl

W sierpniu rozpoczęły się zdjęcia do czwartej serii jednego z najbardziej popularnych seriali Player Original. Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana. Do obsady nowych odcinków dołączyli m.in. Karolina Kominek, Julia Wyszyńska, Anna Radwan, Mariusz Bonaszewski i Igor Kujawski. 

Finał „Szadzi”: Gdy kat stanie się ofiarą…

Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) odbywa karę w więzieniu, skąd usilnie stara się o kasację wyroku. Z zasięgu wzroku nie traci go Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która obejmuje stanowisko po przechodzącym na emeryturę Suzinie (Mirosław Zbrojewicz). Jednak tych, którym zależy na sprawiedliwości jest więcej… W ukryciu nadal pozostaje Maciek (Piotr Trojan), który konsekwentnie realizuje opracowany wspólnie z Wolnickim tajny plan. Niespodziewany zwrot akcji sprawi, że Piotr sam stanie się ofiarą! Czy uzna to za formę odkupienia za swoje grzechy? I jaką prawdę o naturze seryjnego mordercy ujawni finałowy sezon?

Premiera ostatniej serii „Szadzi” planowana jest na wiosnę 2024 roku. Do obsady nowych odcinków dołączyli: Karolina Kominek, Anna Radwan, Julia Wyszyńska, Mariusz Bonaszewski, Anna Radwan oraz Igor Kujawski. Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Serial reżyseruje Anna Kazejak, autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Ewy Popiołek, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic. Scenografię przygotowuje Joanna Wójcik, kostiumy – Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiada Dariusz Krysiak, za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

Szadź 3: "Często 3. sezon to jest strzał w dziesiątkę"
Szadź 3: "Często 3. sezon to jest strzał w dziesiątkę"

Źródło: tvn.pl