Skazana 2: Smentoch pokaże pazury!

Skazana 2: Czy Smentoch nas zaskoczy?
Dawid Zawadzki wciela się w postać Smentocha. To strażnik więzienny, który doskonale rozumie reguły gry za kratkami. Nie wszystkie jego wybory i zachowania powinny spotkać się z entuzjazmem. W 1. sezonie pomagał osadzonym wprowadzać narkotyki do więzienia. Czego możemy się po nim spodziewać tym razem?

Smentoch jest postacią, która skutecznie lawiruje między osadzonymi a władzami więzienia. Potrafi rozdawać karty i czerpie korzyści ze swojej pozycji. Zapytaliśmy Dawida Zawadzkiego, czego możemy się po nim spodziewać.

Smentoch ma dość duże pazury i chyba będzie musiał mu je ktoś przytemperować.
Skazana 2: Wszyscy jesteśmy kolorowi, nie zero-jedynkowi
Wszyscy jesteśmy trochę dobrzy, trochę źli. (...) Smentoch jest taki, jaki powinien, wychowując się w taki sposób, w takim kraju, w takich warunkach, mając takich rodziców... (....) Staram się to zrozumieć.
Skazana 2: Z kim ma kosę Smentoch?

Alicja Mazur nie dogadywała się dobrze ze Smentochem. Strażnik nie zawsze potrafił wyciągnąć pomocną dłoń w jej kierunku. Było widać, że ta dwójka nie darzy się sympatią. Czy to się zmieni? Z kim jeszcze Smentoch nie będzie mógł się dogadać w 2. sezonie?

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!