Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Pierwszy sezon był pełen wydarzeń i zwrotów akcji. Alicja Mazur trafiła do więzienia za zbrodnię, której nie popełniła. Zanim ruszymy z drugą odsłoną jej losów, przypomnijmy sobie, co się działo. Pati spieszy z krótkim przypomnieniem!

Alicja Mazur to sędzia, która trafiła do więzienia za zbrodnię, której nie popełniła. W 1. sezonie śledziliśmy jej losy za kratkami. Kobieta próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także znaleźć dowody na swoją niewinność. Zanim zaczniemy 2. sezon, przypominamy najważniejsze zdarzenia!

Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie
Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl