Skazana 2: Pati przygotowuje się do ślubu. Zobaczcie making of!

Skazana 2: Pati przygotowuje się do ślubu. Zobaczcie making of!
W 1. odcinku Skazana 2 poznaliśmy Krystiana. Mężczyzna pojawiły się na widzeniu i od razu zagwarantował Pati niesamowitą niespodziankę. W trakcie rozmowy uklęknął na jedno kolano i oświadczył się jej. Cichy bez wahania powiedziała "tak". Teraz nadszedł czas przygotowań. Byliśmy na planie podczas realizacji scen w sukni ślubnej. Zobaczcie materiał!

Byliśmy na planie serialu "Skazana" podczas realizacji scen przygotowań Pati do ślubu z Krystianem. W jaką sukienkę była ubrana? Jak wyglądały nagrania zza kulis? Zobaczcie relację, w której znajdziecie rozmowę z Olą Adamską i Agatą Kuleszą.

Skazana 2: Pati przed ślubem
Skazana 2: Pati przed ślubem

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości