Skazana 2: "Pati nie lubi Hani"

Skazana 2: "Pati nie lubi Hani"
Hania przyznała się do winy i trafiła do więzienia. Alicja zrobi wszystko, by jej córka była bezpieczna. Czy może liczyć na pomoc Pati? Martyna Byczkowska opowiada o relacji bohaterek.

Kiedy Alicja Mazur znalazła się w więzieniu, Pati Cichy stała się jej przewodniczką po świecie za kratami. Czy podobnie będzie z Hanią?

Nie dziwię się Pati, że ona raczej tej Hanki nie lubi za to, co zrobiła matce. (...) Gram taką postać roszczeniową, pogubioną, która sama sobie szkodzi. Zamiast łapać się Pati, idzie do kogoś innego.
Martyna Byczkowska

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Skazana: Quiz

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości