Skazana 2: "Mamy fajną ekipę!"

Skazana 2: "Mamy fajną ekipę!"
Atmosfera na planie ma wpływ na pracę. Musimy przyznać, że ekipa tworząca serial "Skazana" czuje się w swoim towarzystwie świetnie, a ta pozytywna energia przekłada się na ekran. Zobaczcie, co aktorzy i reżyser mówią o współpracy ze sobą.

Serial "Skazana" jest tworzony przez profesjonalistów w swoich dziedzinach. Ekipie udało się wykreować wciągający świat, w którym główny prom wiodą silne kobiece bohaterki. Na spotkaniu prasowym porozmawialiśmy z twórcami o ich doświadczeniach pracy na planie i aktorskich spotkaniach.

My się po prostu bardzo dobrze ze sobą czujemy. Mamy fajną ekipę: Tomek Blachnicki (producent), Bartek Konopka, nasz kochany reżyser. Jesteśmy takim fajnym teamem. (...) Lubimy ze sobą być i żartować.
Adam Woronowicz
Skazana 2: Spotkanie prasowe z ekipą
MW_20221121_01_55_lores
Skazana 2: Wiktoria Gorodeckaja
MW_20221121_01_51_lores
MW_20221121_01_45_lores
+11
Zobacz galerię
Bardzo lubię pracować z Adamem Woronowiczem. Co prawda mam problem, bo Adam mnie niesamowicie śmieszy. (...) Jest niezwykle zabawny, dowcipny i optymistyczny.
Agata Kulesza
Atmosfera na planie jest wspaniała. Wspaniale pracuje się z Bartkiem Konopką. Zawsze czułam się tam bezpiecznie. Nigdy nie miałam poczucia presji.
Maria Kania

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!