Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!

Skazana 2: Byliśmy na spotkaniu z aktorami. Zobaczcie relację!
W poniedziałek w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie prasowe z twórcami serialu "Skazana 2". Mieliśmy okazję porozmawiać z aktorami o tym, co nas czeka w 2. sezonie, jakie emocje będą nam towarzyszyć i czy możemy spodziewać się wielu zaskoczeń.

Na poniedziałkowym spotkaniu prasowym licznie pojawiła się ekipa serialu "Skazana 2". Na czerwony dywanie mogliśmy zobaczyć m.in. Agatę Kuleszę, Aleksandrą Adamską, Michała Czerneckiego, Martę Malikowską, Marię Kanię, Monikę Dawidziuk, Martynę Byczkowską, Martę Ścisłowicz, Tomasz Schuchardta, Bartłomieja Topę oraz aktorów, którzy dołączyli do obsady 2. sezonu: Wiktorię Gorodeckaja, Adama Woronowicza i Jacka Belera.

Skazana 2: Spotkanie prasowe z ekipą
MW_20221121_01_55_lores
Skazana 2: Wiktoria Gorodeckaja
MW_20221121_01_51_lores
MW_20221121_01_45_lores
+11
Zobacz galerię

Po oficjalnej prezentacji i czasie dla fotoreporterów mieliśmy czas, by porozmawiać z twórcami o trwającym właśnie w player.pl 2. sezonie serialu. Jakie emocje nas czekają? Jak zmieniły się ich postaci? Jaka atmosfera panowała na planie?

(Alicja) zmieniła się, ale motywację ma inną. Do więzienia trafia jej dziecko. O ile w pierwszym sezonie starał się dowieść swojej niewinności i walczyła o samą siebie, żeby przetrwać, w drugim sezonie musi spróbować uratować swoją córkę. Ta motywacja jest bardzo mocna.
Agata Kulesza
Pati nie zmienia się ani na lepsze, ani na gorsze, tylko się rozwija.
Aleksandra Adamska
Poznamy wachlarz jej emocji. Ja wychwyciłam u Kosy, że ona się odkrywa coraz bardziej. Przez to że jest w ciąży, pozwala sobie na nieznane wcześniej emocje.
Marta Malikowska

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

Skazana 2: Zobacz zdjęcia!
Skazana 2: Aleksandra Adamska, Konrad Eleryk
Skazana 2: Jacek Beler
Skazana 2
Skazana 2: Adam Woronowicz
+3
Zobacz galerię

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Oglądaj serial Skazana w player.pl

Skazana 2: Pati przypomina 1. sezon. Co się działo?

Autor: Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości