Odcinki

Alicja w desperacji samookalecza się, co kwalifikuje ją na obserwację psychiatryczną poza więzieniem w Zabrzu. Zostało jej bardzo niewiele czasu na uratowanie córki.

Alicji udaje się zdobyć nagranie zamordowanej Ludmiły. To zmienia sytuację i daje jej szansę na uniewinnienie.

Alicja desperacko walczy o bezpieczeństwo córki, jednak Hanka nie chce z nią rozmawiać. Także Serafin nie potrafi ochronić dziewczyny przed Pawłem.

Alicja wie, że zamordowana w więzieniu Sara nie była jedyną więźniarką pracującą w czasie przepustek w klubie nocnym Pawła.

Alicja usiłuje ustalić, kto wrobił ją w zabójstwo Ludmiły. Ma ograniczone możliwości, jednak w więzieniu coraz częściej pojawia się nadkomisarz Cedro, prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa Sary.

Alicja nie chce wskazać, kto ją okaleczył. Takie zachowanie wzbudza szacunek u osadzonych, podobnie jak znajomość prawa, budująca Mazur więzienny autorytet.

Córka sędzi Alicji Mazur – Hanka, nie radzi sobie z hejtem. Kiedy traci kontrolę nad emocjami, tylko interwencja Pawła zapobiega relegowaniu jej ze szkoły.

Oskarżona i niesłusznie skazana za zabójstwo Alicja trafia do Zakładu Karnego w Zabrzu. Czy odnajdzie się w nowej sytuacji?