Pod powierzchnią

Aktualności

Historia Oli i Janka trwa od pierwszych odcinków 1. sezonu! Janek zakochał sie w zbuntowanej dziewczynie od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jednak uległa urokowi dyretora szkoły, z którym Janek nie miał szans. Ola oszalała na punkcie Bartka, a Janka traktowała jako przykrywkę.

2. sezon Pod Powierzchnią był pełen emocji! Marta dowiedziała sie, że jej synek nie żyje, a Maks to tak naprawdę syn Igi Stępień. Nie potrafiła zrozumieć, dlaczego mąż i przyjaciółka okłamywali ją przez ten cały czas. Przez pojawienie się chłopca między Olą a Bartkiem zaczęło się coś psuć.

Marta boi się, że Iga stanie się nieobliczalna. Zostawia Maksa z Ewą i idzie na spacer z Fraktalem - musi przemyśleć kilka spraw. Jej życie zmieniło się od kiedy pojawił się Maks. Ale prawda, która wyszła na jaw okazała się trudna do zrozumienia.

Iga ucieka z ośrodka psychiatrycznego. Na haju śledzi Maksa i grozi Marcie. O wszystkim szybko dowiaduje się Bartek – jedyna osoba, której Marta może teraz zaufać. Jak daleko posuną się Gajewscy, żeby chronić swoje dziecko?

Marta decyduje się podtrzymać zmowę z Ewą i Bartkiem – nie chce po raz kolejny stracić syna. Ta decyzja sprawia, że Maciek, który dotąd był po stronie Marty, może stać się jej wrogiem.

Ola ma dość bycia na drugim miejscu. Bartek coraz częściej nie ma dla niej czasu. Za każdym razem ważniejszy jest dla niego Maks. Dla Oli to nowość. Kiedy spotykała się z Bartkiem nie miał dziecka - na ich drodze stała tylko Marta, jego żona.

Ewa mówi Marcie całą prawdę - od dawna męczyła ją ta tajemnica, ale teraz już nie mogła dalej kłamać. Marta sama zaczęła odnajdywać sprzeczne fakty, aż w końcu trafiła na wyniki badań DNA Igi.

Maciek nie wie, co się dzieje z Martą. Zależy mu na niej, ale póki Gajewska nie powie mu, co się stało to ma związane ręce. Marta wstydzi się prawdy - jeszcze nie do końca pogodziła się z prawdą o śmierci swojego syna i podmianie dzieci przez swojego męża i przyjaciółkę.