Zaglądamy za kulisy sesji zdjęciowej Oli Adamskiej. Sprawdźcie, jak radzi sobie przed obiektywem

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Zaglądamy za kulisy sesji zdjęciowej Oli Adamskiej

„Uczę się rozbrajać to, co we mnie. Staram się i z każdym dniem bycie kapitanem swojego statku coraz lepiej mi wychodzi” – w wywiadzie dla magazynu Zwierciadło mówi Aleksandra Adamska. Byliśmy na sesji zdjęciowej, która towarzyszy rozmowie.

Aleksandra Adamska wzięła udział w sesji zdjęciowej do jednego z miesięczników. W grudniowym wydaniu "Zwierciadła" można przeczytać wywiad z aktorką, który został zilustrowany zdjęciami wykonanymi przez Weronikę Ławniczak. Byliśmy z kamerą podczas realizacji sesji. Zobaczcie, jak wyglądały kulisy!

Końcówka roku to czas podsumowania, ale także planowania przyszłości. Zapytaliśmy Olę Adamską, jak patrzy na ubiegły rok i co zmieniło się w jej życiu.

Jestem typem, który płynie z życiem i bardziej postrzegam życie na postawie pór roku. (...) Staram się funkcjonować, słuchając swojego organizmu.

Skazana 3 - co się wydarzy w tym sezonie?

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka.

W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

Zobacz zwiastun 3. sezonu "Skazanej"
Zobacz zwiastun 3. sezonu "Skazanej"

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości