Pati: Sony składa Pati niezapowiedzianą wizytę

Źródło:
tvn.pl

Demony z życia Julity nie opuszczają Pati. W jej mieszkaniu niespodziewanie zjawia się Sony, który żąda spłaty długu, który zaciągnęła u niego Cichy.

Pati - co wydarzyło się w 2. odcinku?

Pati dostaje nakaz eksmisji z mieszkania, nachodzi ją też Sony. Chce wyłudzić kolejne pieniądze za domniemane długi Julity. Kiedy do drzwi puka komornik, Pati w porywie rozpaczy zrzuca go ze schodów i trafia do aresztu. Natalka i Natanek trafiają do ośrodka opiekuńczego. Pati nie zamierza się poddawać. Chce walczyć o prawną opiekę nad rodzeństwem. Wielkim wsparciem jest dla niej Krystian. Sony nie daje za wygraną, podaje Pati pigułkę gwałtu. Odbywa się rozprawa, podczas której okaże się, czy Pati będzie mogła dalej opiekować się rodzeństwem.

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Pati, odcinek 1

Pati PRZED EMISJĄ W TV: Zaglądamy do domu Pati
Pati PRZED EMISJĄ W TV: Zaglądamy do domu Pati
wideo 2/6

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości