Pati PRZED EMISJĄ W TV: Zaglądamy do domu Pati

Pati PRZED EMISJĄ W TV: Zaglądamy do domu Pati
Pati mieszka z mamą i dwójką rodzeństwa. Stara się żyć swoim życiem, ale nie zawsze może sobie na to pozwolić. Jej mama ma problemy z alkoholem i narkotykami. To Pati musi być najbardziej odpowiedzialna w tej rodzinie. 1. odcinek 4 września na antenie TVN.

Pati - co zobaczymy w 1. odcinku?

Trwa jeszcze sezon wakacyjny, tłumy turystów i gwar nad Bałtykiem, w takich okolicznościach poznajemy tytułową bohaterkę serialu – Pati, mieszkankę nadmorskiego miasteczka. Pati właśnie dowiaduje się, że w mieszkaniu, które zajmuje wraz z dwójką młodszego rodzeństwa i matką znowu odcięli im prąd i zalegają z czynszem. Niestety Julita, matka Pati, ucieka od odpowiedzialności w alkohol i narkotyki, spędza czas w barach i na parkiecie. W przeciwieństwie do niej Pati ma ambicje. Złożyła papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie, czeka w nerwach na decyzję, czy zostanie przyjęta. Sony, lokalny dealer narkotykowy, zaczyna nękać Pati. Chce, by spłaciła długi matki. Pati odkrywa, że Julita próbowała zarobić pieniądze, handlując narkotykami. Spłaca dług matki wobec dealera, pomaga jej w tym Krystian, który podkochuje się w Pati. Julita ponownie idzie do Sony’ego po narkotyki.

Pati, odcinek 1
Pati, odcinek 1: Aleksandra Adamska
PATI_DZIEN_20_20_10_2022_ODC_1-5
PATI_DZIEN_20_20_10_2022_ODC_1-25
20221112_PATI_Player_AW_0426
+22
Zobacz galerię

Rozmawialiśmy z reżyserem Bartłomiejem Ignaciukiem, który opowiedział nam o tym, gdzie kręcono serial oraz jakie trudności napotykano na planie! Warto posłuchać!

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Zobacz zwiastun serialu Pati
Zobacz zwiastun serialu Pati

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości