Pati: Najlepsze momenty 6. odcinka

Źródło:
tvn.pl

Pati spowodowała wypadek, spiesząc się na lotnisko. Udało jej się zdążyć, by po raz ostatni spotkać Natalkę i Natana przed ich wylotem do Toronto. Chwilę później zostaje aresztowana.

Pati, odcinek 6

Pati: Krystian jest przesłuchiwany przez policję
Pati: Krystian jest przesłuchiwany przez policję
wideo 2/7

Pati - co wydarzyło się w 6. odcinku?

Pati za wszelką cenę chce dotrzeć do rodzeństwa. W porywie desperacji kradnie samochód, by dojechać do Warszawy na lotnisko. Orientuje się, że na tylnym siedzeniu jest fotelik z niemowlęciem. Pati traci kontrolę nad autem, dochodzi do wypadku. Pozostawia dziecko pod opieką służb medycznych i policji, zaś sama zbiega z miejsca wypadku. Z pomocą przychodzi jej Krystian. Pościg policyjny jest tuż za nimi. Krystianowi udaje się go opóźnić, Pati dociera na lotnisko…

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Pati, odcinek 5

Pati: Cichy wdaje się w nieprzyjemną rozmowę z Marią Sobotko
Pati: Cichy wdaje się w nieprzyjemną rozmowę z Marią Sobotko
wideo 2/7

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości