"Pati" hitem Playera!

Pati: "Nie wolno ferować wyroków. Pati miała pecha, nie jest złym człowiekiem". Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Serial Player Original "Pati" okazał się najchętniej wybieranym formatem serwisu w maju. Produkcja z Olą Adamską w roli głównej znalazła się też na trzecim miejscu najpopularniejszych seriali pod względem zasięgu, zaraz za "Behawiorystą" i "Skazaną 2".

Najnowszy serial Playera tylko w maju odtwarzany był przez jego użytkowników przez ponad 1,3 mln godzin! Produkcja przyciągnęła też do serwisu wielu nowych abonentów. 

Skazana 3 - już jesienią

Już jesienią Ola Adamska powróci jako "Pati" w trzecim sezonie "Skazanej". W nowej odsłonie pojawią się także znani ze spin-offu Konrad Eleryk i Grażyna Bułka. Do obsady produkcji dołączą między innymi Gabriela MuskałaLeszek Lichota, Marek KalitaWojciech Kalarus, Monika Obara i Barbara Jonak.

W tym roku "Skazana" otrzymała Telekamerę w plebiscycie organizowanym przez redakcję „Tele Tygodnia”. Nagroda w kategorii „Serial” została przyznana w głosowaniu widzów, którzy docenili produkcję Playera.

2. sezon "Skazanej" okazał się też hitem na antenie TVN. Średnia widownia w poniedziałkowym paśmie wyniosła 781 tys. widzów, co dało stacji pozycję lidera w grupie wiekowej 20-54 (8.65%). 

Pati i Skazana - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki "Pati" oraz "Skazanej" w całości można oglądać w Playerze!

Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie
Skazana: Agata Kulesza, Ola Adamska i Monika Dawidzuk w wyjątkowym quizie
Pozostałe wiadomości