Pati: Cichy idzie na urodziny Natanka. Czy zostanie dobrze przyjęta?

Źródło:
tvn.pl

Natanek obchodzi urodziny. Rulewscy zapraszają na imprezę Pati wraz z Krystianem. To doskonała okazja, by zobaczyć nowy dom, który Agata i Marek chcą stworzyć dla dzieci. Jak zareaguje Cichy?

Co się wydarzy w 3. odcinku?

Pati poznaje Agatę i Marka Rulewskich, którzy chcą adoptować jej rodzeństwo. Małżeństwo robi wszystko, by wkupić się w łaski dziewczyny. Wiedzą, że może ona stanowić przeszkodę w procesie adopcyjnym. Pati decyduje się też zamieszkać z Krystianem, próbując ułożyć sobie z nim życie. Cichy dostaje od życia szansę i rozpoczyna zajęcia w szkole gastronomicznej w Sopocie. Okazuje się też, że jest w ciąży. Pati zgłasza na policji gwałt, oskarża Sony’ego. Jednocześnie walczy o relacje z rodzeństwem, któremu coraz bardziej imponuje dostatnie życie w domu Rulewskich. Krystian przypadkiem dowiaduje się, że Pati została zgwałcona. Wpada we wściekłość. Sam zamierza wymierzyć sprawiedliwość.

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Jak dobrze znają się Ola Adamska i Konrad Eleryk. Zobacz challenge!
Jak dobrze znają się Ola Adamska i Konrad Eleryk. Zobacz challenge!

Śledź nasz profil na Instagramie.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości