Pati: 6. odcinek dostępny w Playerze!

Źródło:
tvn.pl
Pati: "Wypadek miałam i dziecko chyba potrzebuje pomocy"

Pati kradnie samochód. Jadąc do Warszawy na lotnisko, ma wypadek. Okazuje się, że w aucie było malutkie dziecko.

Co wydarzy się w 6. odcinku?

Pati za wszelką cenę chce dotrzeć do rodzeństwa. W porywie desperacji kradnie samochód, by dojechać do Warszawy na lotnisko. Orientuje się, że na tylnym siedzeniu jest fotelik z niemowlęciem. Pati traci kontrolę nad autem, dochodzi do wypadku. Pozostawia dziecko pod opieką służb medycznych i policji, zaś sama zbiega z miejsca wypadku. Z pomocą przychodzi jej Krystian. Pościg policyjny jest tuż za nimi. Krystianowi udaje się go opóźnić, Pati dociera na lotnisko…

Pati - o czym jest serial?

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Pati - obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Pati: "Nie wolno ferować wyroków. Pati miała pecha, nie jest złym człowiekiem". Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską
Pati: "Nie wolno ferować wyroków. Pati miała pecha, nie jest złym człowiekiem". Rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Śledź nasz profil na Instagramie.

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości