Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Policja w domu Janasów. Czy trafią na ślad dziecka?

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Policja w domu Janasów. Czy trafią na ślad dziecka?
Policja wraz z Marcinem Kosińskim jadą do domu Janasów. Trwa przeszukanie. Czy Zawieja wpadanie na nowy trop? Zobacz przedpremierowy fragment 2. odcinka.

Zawieja nie traci nadziei na to, że dziecko Magdy i Marcina Kosińskich nadal żyje. Walczy z czasem, by odnaleźć noworodka. W tym samym czasie trwa śledztwo w sprawie zabójstwa Magdy. Rozpoczyna się przeszukanie domu Janasów. To rodzina, która od lat była związana z prokuratorem Strzeleckim i jego najbliższymi. Czy to oni skrywają tajemnice, które okażą się kluczem do rozwiązania zagadki?

Odwilż - co wydarzy się w 2. odcinku?

Trwa policyjne śledztwo, pojawiają się nowe wątki i poszlaki. Policja sprawdza, jaki związek ze sprawą mogą mieć długi i uwikłania biznesowe Kosińskiego, męża zamordowanej kobiety. Nadal trwają też poszukiwania samochodu, którym podróżowała ofiara. Do pomocy w sprawie Pietrzak postanawia zaangażować Radwana. Zawieja nie jest zadowolona z tej decyzji. Policjantka z coraz większym trudem godzi obowiązki służbowe z życiem prywatnym, nie jest w stanie zapewnić swojej córce Hani opieki.

Odwilż PRZED EMISJĄ W TV: Zawieja poznaje przyczynę śmierci córki prokuratora

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Odwilż"?

Serial "Odwilż" możecie oglądać w poniedziałki o 21:35 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "ODWILŻ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Bartłomiej Kotschedoff o Odwilży

Bartłomiej Kotschedoff o wciągającej historii z "Odwilży"

Bartłomiej Kotschedoff w serialu "Odwilż" wciela się w postać Trepy, czyli policyjnego partnera Zawiei. Jest jej bardzo oddany, ale też surowy. Walczy o dobro sprawy, punktując nie zawsze odpowiedzialne zachowanie policjantki. Aktor opowiedział nam, co najbardziej wciągnęło go w tej historii.

Bartłomiej Kotschedoff o wciągającej historii z "Odwilży"
To, co mnie najbardziej wciągnęło w tej historii "Odwilży", kiedy czytałem scenariusz, to przede wszystkim kobieca postać policjantki. Główna postać kobieca, która prowadzi cały serial i jej zmagania nie tylko z wątkiem kryminalnym, ale też równolegle odkrywanie swoich tajemnic osobistych
- powiedział Bartłomiej Kotschedoff

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości