Wiosenna ramówka. Zbliża się "Odwilż"! Serial z Kasią Wajdą debiutuje w TVN i Playerze

Odwilż od 4 marca w TVN
Wiosną wyruszymy na wycieczkę do Szczecina, gdzie czeka nas wędrówka przez meandry kryminalnej zagadki. "Odwilż" od 1 marca w Playerze, a od 4 marca na antenie TVN.

"Odwilż" to produkcja HBO Max, która cieszy się dużą popularnością i dobrymi recenzjami. Opowieść o policjantce, która stawia czoła demonom przeszłości, jednocześnie prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety w ciąży. Odważna i bezkompromisowa w pracy, musi odnaleźć siebie w roli matki. Przepracować własne traumy i odnaleźć się w nowej rzeczywistości po śmierci męża. Na ekranie króluje świetna Kasia Wajda, a partneruje jej Bartłomiej Kotschedoff jako policjant Trepa.

Odwilż - o czym jest serial?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Zobacz zdjęcia z serialu "Odwilż"
Odwilż: Kasia Wajda
2359362_5953725_4724x3151
2359362_5953545_5200x2925
2359362_5940321_4724x3151
+7
Zobacz galerię

W serialu w roli głównej występuje Katarzyna Wajda. W pozostałych rolach pojawią się Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

Nasza ekipa na BNP Paribas Dwa Brzegi. Co działo się w Kazimierzu Dolnym?

Odwilż - twórcy

„Odwilż” to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE zrealizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – producent nadzorujący, Johnathan Young – producent nadzorujący oraz Antony Root – producent nadzorujący HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films. Produkcja liczy sześć odcinków. Zdjęcia do serialu zostały w większości zrealizowane w Szczecinie.

Odwilż - kiedy i gdzie oglądać?

1 marca serial HBO Max zadebiutuje w Playerze. W dniu premiery będzie można zobaczyć dwa odcinki.

4 marca o godzinie 21:35 pierwszy odcinek „Odwilży” będzie można obejrzeć również na antenie TVN. Kolejne będą emitowane w tygodniowych odstępach.

Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 2024 rok. w roli głównej ponownie wystąpi Katarzyna Wajda. Za produkcję tego sezonu odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Johnathan Young – producent nadzorujący HBO Max. Producentem wykonawczym jest Magnolia Films.

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości