"Na Wspólnej" w odcinku 3775: Walka o życie Sławka! Czy będzie żył?

Kadr z odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3775
Źródło: x-news
Jeśli nie widziałeś odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej" nic straconego, przeczytaj już teraz najnowsze streszczenie. Czy Sławek (Mariusz Słupiński) będzie żył? Jak rozwinie się sytuacja w redakcji? Odpowiedź w artykule.

"Na Wspólnej": Awantura w redakcji i porwanie żony!

Tymon (Łukasz Wójcik) podsłuchuje i nagrywa Gwiazdę podczas rozmowy telefonicznej, w której zapewnia kogoś, że już niedługo jego inwestycja zacznie zarabiać – musi tylko pozwalniać część pracowników. Następnego dnia Tymon puszcza nagranie Smolnemu (Łukasz Konopka), który przekonany, że Kwiatkowski zna plany ich szefa robi Arturowi awanturę. Ten jednak zapewnia, że o niczym nie miał pojęcia. Obaj mocno wkurzeni odwiedzają Gwiazdę i żądają wyjaśnień. Jednak Przemysław nie jest w stanie skupić się na ich pretensjach i chwilę później zaskakuje Krzysztofa i Artura filmikiem, na którym widać jego żonę, którą ktoś skrępował i wsadził do bagażnika. Sprawca porwania żąda dwa miliony złotych za uwolnienie Marceliny!

"Na Wspólnej": Odwiedziny w szpitalu i walka o samoakceptację!

Podczas szkolnego przedstawienia Grzesiek (Jakub Tofil) w roli Gai robi na wszystkich piorunujące wrażenie. Jego tekst dotyczący akceptacji siebie i innych jest piękny i porażająco prawdziwy. To co mówi ze sceny trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca. Po spektaklu z dumą przyjmuje zasłużone pochwały. Następnego dnia przyjmuje gratulacje od ojca i Basi (Grażyna Wolszczak), którzy zgodnie przyznają, że udział w spektaklu bardzo dobrze mu zrobił. Kiedy zauważają, że chłopak ma makijaż na oczach, ten tłumaczy im, że obecnie panuje taka moda. Smolni podchodzą do tego z pełnym zrozumieniem. Chwilę później Grzesiek odwiedza w szpitalu swoją dziewczynę. Hela gratuluje mu wspaniałego występu o którym dowiedziała się od ich przyjaciół. Razem oglądają zdjęcia z wczorajszego przedstawienia, na których Grzesiek, w kobiecym przebraniu, wygląda zjawiskowo. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i wyraźnie zadowolony ze swojego wyglądu długo przegląda się w lustrze…     

"Na Wspólnej": Trwa walka o zdrowie Sławka! Czy przeżyje?

Renata (Marta Jankowska) znajduje przed domem rannego, nieprzytomnego Sławka. Dziedzicowa natychmiast wzywa pomoc - chwilę później pojawiają się ratownicy i zabierają Sławka do szpitala. W tej chwili nadjeżdża Iga (Lidia Sadowa) i widząc rannego kolegę informuje o tym szefową. Prosi ją, aby wysłała do jej domu patrol, bo obawia się ataku na swoich bliskich. Kaja słysząc o napaści na Dziedzica jest już pewna, że Piasecki założył na komendzie podsłuch. Chwilę później znajduje pod biurkiem Igi aparat do podsłuchu i niszczy go. Tymczasem Przybysz i Renata jadą do szpitala, gdzie godzinami czekają, podczas gdy lekarze ratują Sławka. W szpitalu pojawia się też Kaja, która mówi Idze, że byli podsłuchiwani przez Piaseckiego i prosi ją, aby przekazała jej wszystkie dowody przeciwko prokuratorowi. Przybysz przeprasza szefową i całą winę za potajemne śledztwo bierze na siebie. Na razie Kaja nie zamierza wyciągać konsekwencji z ich niesubordynacji. Po kilku godzinach oczekiwania Renata dowiaduje się, że operacja męża zakończyła się sukcesem i jego stan jest w miarę stabilny. Chwilę później w szpitalu pojawia się zdenerwowana Daria (Patrycja Topajew) która ciepłym uściskiem pociesza Renatę… 

Kadr z odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"
Na Wspólnej - 3775
Kadr z odcinka 3775 serialu TVN "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3775 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

   

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości