"Na Wspólnej": w odcinku 3770: Kasia i Darek już po ślubie!

Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej: Ślub Kasi i Darka
Źródło: x-news
Wspaniała wiadomość dla fanów serialu TVN "Na Wspólnej". Jedna z ulubionych par - Darek Żbik (Michał Mikołajczak) i Kasia Berg (Julia Chatys) zdecydowali się wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu. 

"Na Wspólnej": Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk) weźmie rozwód z żoną Moniką (Sylwia Gliwa)?

Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3770
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Cieślik (Waldemar Błaszczyk) zgodnie z umową wraca do domu i wspólnie z żoną i synem jadą na ślub Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak). W drodze, gdy Kajetan (Mikołaj Szostek) idzie odebrać zamówione kwiaty - małżonkowie zostają na chwilę sami, Damian daje Monice (Sylwia Gliwa) do zrozumienia, że nie zmienił zdania co do ich separacji i oznajmia, że jutro razem poinformują o tym syna… Podczas ślubu, Cieślik zajmuje miejsce z synem z daleka od żony. Unika z nią kontaktu, podczas gdy Monika spogląda na męża ze łzami w oczach…

"Na Wspólnej": Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) wzięli ślub!

Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej: Ślub Darka i Kasi
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Podekscytowana Kasia z pomocą szwagierki przygotowuje się do dzisiejszej uroczystości zaślubin. Eliza jest pod wrażeniem widząc jak Bergówna świetnie radzi sobie ze stresem. Kasia wyznaje, że tak naprawdę niczym się nie denerwuje, bo zna swojego ukochanego i mocno wierzy w to, że ich związek będzie udany. Tymczasem Darek dostaje wsparcie od swojego ojca i brata, którzy pomagają mu wyszykować się do ślubu. Tadeusz zapewnia, że sprawdzi się w roli świadka... Tuż przed ceremonią zaślubin, wśród tłumu zaproszonych gości, Czerski zauważa jednego bardzo niechcianego - Anetę, która nie spuszcza wzroku z Darka. Mariusz, spodziewając się, że Siwek będzie chciała popsuć ślub, stara się do tego nie dopuścić i na osobności przekonuje ją, żeby dała spokój młodej parze... Tymczasem Darek i Kasia składają sobie przysięgę małżeńską, którą kończą namiętnym pocałunkiem. Chwilę później Anecie udaje się przechytrzyć Mariusza i znika. Kiedy zdenerwowany Czerski rusza na poszukiwania Siwek, na przyjęciu pojawia się zaproszona przez niego Ola. Młoda Zimińska, nie mając pojęcia co się dzieje, jest rozczarowana zachowaniem Czerskiego, który rozgląda się nerwowo... Ślub jest też okazją do spotkania Tadeusza z Darią, którzy stęsknieni za sobą marzą o gorącym seksie. Okazuje się jednak, że młodzi muszą z tym poczekać, bo Tadek ma dużo obowiązków związanych z funkcją świadka młodej pary. Do tego jego rodzice i siostra bardzo chcą poznać jego dziewczynę… Podczas gdy Bogdan, w imieniu nowożeńców zaprasza gości na ucztę weselną, Aneta, szykując się do ataku, z ukrycia obserwuje szczęśliwych nowożeńców…

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

Zakończenie: Aneta, szykując się do ataku, z ukrycia obserwuje szczęśliwych nowożeńców…

Kiedy emisja nowego odcinka serialu "Na Wspólnej"?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

23062023_umont_na_wspolnej_2023_Darek_Kasia
Na Wspólnej: Najlepsze momenty Kasi Berg i Darka Żbika!
Specjalnie dla fanów Kasi (Julia Chatys) i Dareczka (Michał Mikołajczak)! Zobaczcie najlepsze momenty Waszej ulubionej pary z ostatnich odcinków. Emisja serialu od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery możecie zobaczyć w Player.pl!
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości