Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3773 w TV: Kajtek stawia Cieślików pod ścianą! Pozna prawdę?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Kajtek stawia rodziców pod ścianą! Chce znać prawdę!
Źródło: TVN
Syn Moniki (Sylwia Gliwa) i Damiana (Waldemar Błaszczak) zaginął! Przerażenie rodzice rozpoczynają poszukiwania. Gdzie jest Kajtek? Czy odnajdą syna? Czy Maria Zięba (Bożena Dykiel) zwariowała? Obejrzyjcie najnowszy fragment odcinka 3773 przed premierą w telewizji i przekonajcie się, co wydarzy się dziś o godz. 20.15 w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Kajtek (Mikołaj Szostek) stawia rodziców pod ścianą! Chce znać prawdę

Spanikowana Monika (Sylwia Gliwa) alarmuje męża - ich syn zniknął! Kajtek (Mikołaj Szostek) nie odbiera telefonu, więc Cieślik (Waldemar Błaszczak) jedzie do szkoły syna, ale tam go nie znajduje. Niespodziewanie, zastaje chłopaka przed swoim biurem – Kajtek chce wiedzieć, o co poszło rodzicom! Inaczej ucieknie na zawsze… Czy dowie się prawdy?!

Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Prokurator zaatakuje Igę, a Brygida (Maja Wolska)… Roberta (Dariusz Wnuk)?!

Brygida (Maja Wolska) zaskakuje Igę (Lidia Sadowa) – pyta czy jest coś między nią a Robertem (Dariusz Wnuk)? Przybysz oznajmia, że Tadeusiak jest jej kolegą i nie zamierza przekraczać tej granicy. Czy Brygida to wykorzysta?! W swoim biurze Iga zastaje Piaseckiego – nieszczerze przytakuje, gdy prokurator pyta ją, czy przekazała wszystkie dowody w sprawie zabójstwa prostytutki. Przybysz nie wie, że Piasecki założył jej i Sławkowi podsłuchy…

K
K
Źródło: TVN

"Na Wspólnej": Maria (Bożena Dykiel) ma misję – musi uratować małżeństwo… Jarka (Wojciech Rotowski) i Elizy (Katarzyna Chorzępa)!

Ziębowa (Bożena Dykiel) wpada do Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski) – trafia w sam środek kłótni. Po tym co usłyszała podczas wesela, Maria jest przekonana, że młodzi Bergowie mają kłopoty małżeńskie. Prosi Jarka i Elizę, żeby sobie wybaczyli, przecież rozwód to ostateczność! Małżonkowie są w szoku! Babcia zwariowała?! Jarek spotyka się z Brunem (Dawid Czupryński), przyjaciel przeprasza Berga za ferment, jaki zrobił w jego rodzinie...

Kadr z odcinka 3773 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3773
Kadr z odcinka 3773 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: mat. prasowe

"Na Wspólnej": Kiedy emisja odcinka 3772 serialu "Na Wspólnej"?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

"Na Wspólnej": Ślub Kasi i Darka
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
Kadr z odcinka 3770 serialu TVN Na Wspólnej.
+14
Zobacz galerię

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości