W odcinku 3667

W odcinku 3667
Źródło: x-news

Ula marzy o szczęściu taty, Boska o szczęściu córki – te marzenia się wykluczają!

Ula wypytuje Jagnę o jej uczucia do Kamila. Terapeutka niepewnie mówi dziewczynie, że z jej ojcem łączy ich tylko przyjaźń. Hofferówna jest wyraźnie zawiedziona... Tymczasem Kamil wypisuje matkę Kolendy ze szpitala. Boska bardzo żałuje, że nie będą rodziną... W drodze do domu matka wyrzuca Ani, że aż tak oszukuje Kamila! Przecież niedługo urodzi jego dziecko!!

Syn Smolnego zaginął!

Do Smolnego wpada zrozpaczona jego była żona – ich syn zniknął! Prosi Krzysztofa o pomoc. Razem jadą szukać Grześka w Poznaniu... Tymczasem Ada rozmawia z ojcem 10-letniej dziewczynki - ofiary seryjnego zabójcy. Dociera do niej bezmiar okrucieństwa bestii... Nie wie, że w tym samym czasie szef wydawnictwa Basi spotyka się z Gwiazdą – chcą z jej książki zrobić serial, który... ofiary bestii ma gdzieś!!

Roma cały czas knuje...

Marta zabiera Ksawerego na próbne zdjęcia z Gębą. Syn Konarskiej jest przeszczęśliwy – może porozmawiać ze swoim idolem! Na dodatek widzi, że w studio Gęba wygrywa starcie z trudnym gościem programu! Roma jest jeszcze bardziej zadowolona - chwali Gębę i ciśnie, żeby tak trzymał ! Przejmował inicjatywę, a wtedy... skutecznie wygryzą Martę!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie