W odcinku 3624

W odcinku 3624
Źródło: TVN

Smolni kontra Baliszewski – powracają demony przeszłości!

Daniel wprowadza się do Ady , zamierzają to uczcić kolacją, na którą zaprosili rodziców. Dziewczyna ma jeszcze jeden powód do świętowania – dostała od wydawnictwa Basi propozycję napisania książki! Wieczorem w restauracji wszyscy czekają na ojca Ady. Kiedy Smolni widzą Baliszewskiego, są w szoku! Dochodzi do awantury i przepychanek! Ada kompletnie nie wie, co się dzieje.

Lew zaszczuty – odpowie za romans z żoną przyjaciela!

Ostrowski budzi śpiącego w gabinecie Nalepę. Lew nie pojechał do domu, bo musiał ukrywać się przed oszalałym z zazdrości znajomym, któremu kiedyś uwiódł żonę. Korzystając z jego nieobecności, Nalepa idzie do pacjentki. Ta przeprasza lekarza i choć naprawdę dobrze wspomina ich dawny romans, obiecuje, że dogada się z mężem.Tymczasem w domu Ostrowskich pojawia się Felicja, chce odwiedzić matkę Ewy. Irenka oczywiście jej nie pamięta.

Ciąża Antosi niezagrożona – czy to dla niej dobrze?!

Antosia dowiaduje się z badania USG, że jej ciąży nic nie zagraża. Dziewczyna zostaje jednak w szpitalu – trzeba ustalić przyczynę krwawienia. Antosia jest przerażona . Płacząc wyznaje matce, że chciała się pozbyć problemu. W szpitalnym bufecie Weronikę zauważa Nalepa. Cieszy się na jej widok, ale zaraz musi biec z Roztocką do jej córki, spanikowana Antosia wzywa matkę przez telefon

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości