W nowych odcinkach serialu Na Wspólnej!

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Źródło: x-news
Jak potoczą się losy bohaterów Waszej ulubionej ulicy w Polsce? Dowiecie się z najnowszego skrótu odcinków serialu TVN Na Wspólnej.

Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Na Wspólnej: Jak Oni się kochają!
Zobaczcie materiał z najbardziej romantycznymi momentami z serialu "Na Wspólnej" TVN. Tego nie można przegapić. Emisja serialu od poniedziałku do czwartku w TVN..
Źródło: WBD
Na Wspólnej: Gorące uniesienia bohaterów!
Przypominamy ze starą czołówką żegnamy się już w najbliższy poniedziałek - 29 sierpnia. Z tej okazji specjalnie dla fanów serialu "Na Wspólnej" przygotowaliśmy gorący materiał wideo. Zobaczcie jak oni się kochają! Publikujemy materiał wideo składających się z samych romantycznych scen. Popatrzcie sami! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN. Prapremiery możecie oglądać w Player.pl. Do zobaczenia.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragmenty reality show przed emisją w TVN

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie