PRZED EMISJĄ odcinka 3774 W TV: Śmierć w "Na Wspólnej"? Sławek postrzelony przez zamaskowanego sprawcę!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Sławek postrzelony przed swoim domem!
To nie może być prawda! Sławek (Mariusz Słupiński) zostanie postrzelony i zginie?! Jak potoczą się losy Cieślików? Czy wezmą rozwód i zniszczą swoją rodzinę? Obejrzyjcie fragment odcinka 3774 serialu TVN "Na Wspólnej" przed premierą w telewizji.

"Na Wspólnej": Sławek (Mariusz Słupiński) postrzelony przed swoim domem!

Brygida (Maja Wolska) dziękuje Robertowi (Dariusz Wnuk) za pomoc w nauce - dziewczyna próbuje go… uwieść! Co zrobi Tadeusiak?! Tymczasem komendantka Kaja przyjeżdża do Piaseckiego - ostrzega prokuratora, że nie jest bezkarny. Ten drwiąco radzi jej, żeby lepiej odwołała swoich policjantów. Kaja natychmiast ostrzega Igę (Lidia Sadowa)– Piasecki zna ich plany! Niestety, brakuje czasu, żeby ostrzec Sławka (Mariusz Słupiński), kiedy rusza na akcję, zamaskowany sprawca strzela do niego!

Kadr z odcinka 3774 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3774
Kadr z odcinka 3774 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Wulkan emocji u Ziębów i Cieślików! Maria (Bożena Dykiel) przeciwko własnej córce!

Monika (Sylwia Gliwa) jest w rozpaczy - syn karze ją… milczeniem! Włodek (Mieczysław Hryniewicz) przekonuje żonę, że powinni wspierać córkę. Maria (Bożena Dykiel) jest oburzona – nie zamierza współczuć komuś, kto niszczy rodzinę! Wkurzona Ziębowa idzie do Damiana (Waldemar Błaszczak) - wyznaje mu, że wstydzi się za swoją córkę. Cieślik ją zaskakuje - jest pełen troski o niewierną żonę…

Aktualnie czytasz: PRZED EMISJĄ odcinka 3774 W TV: Śmierć w "Na Wspólnej"? Sławek postrzelony przez zamaskowanego sprawcę!
Źródło: mat.prasowe

"Na Wspólnej" : Grzesiek (Jakub Tofil) Gają! To dla niego dramat, czy… spełnienie marzeń?!

Klasa Grześka Smolnego (Jakub Tofil) bardzo przeżywa dzisiejszą premierę. Hela martwi się, że zapomni swojej roli. Dla rozładowania stresu Nina częstuje ją domowym koktajlem. Niestety, okazuje się, że jest w nim składnik, na który Hela jest uczulona – dziewczyna zaczyna się dusić! Gdy zabiera ją pogotowie, Hela błaga Grześka, żeby zamiast niej zagrał rolę Gai, którą przecież zna na pamięć… Czy chłopak odważy się stanąć przed publicznością jako kobieta?!

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3774 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości