Na Wspólnej: W nowych odcinkach!

Na Wspólnej: W nowych odcinkach!

Sprawdźcie już teraz, co przyniesie w życiu bohaterów serialu nadchodzący tydzień! Zobaczcie zwiastun nadchodzącego tygodnia!

Jak potoczą się losy bohaterów Waszej ulubionej ulicy w Polsce? Dowiecie się z najnowszego skrótu odcinków serialu TVN Na Wspólnej.

Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"!

Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

Za co kochamy Marię Ziębę?
Za co kochamy Marię Ziębę? Jak wyglądałoby życie bohaterów serialu "Na Wspólnej" gdyby nie Marysia? Trudno to sobie wyobrazić. Maria (Bożena Dykiel) to dobry duch tej ulicy. Swoją dobroć i prawdziwie macierzyńskie uczucia dla dzieci pozbawionych miłości manifestuje nie słowem, ale czynami. Nawet w dorosłym życiu dawnych mieszkańców domu dziecka jest ogniwem spajającym wszystkich przyjaciół. Obejrzyjcie materiał wideo z dobrymi radami Pani Marii. Ziębowa ma receptę na wszystko! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości