Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Młody Zakościelny już nigdy nie spotka się z Darią?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Daria nie dowie się o operacji Tadeusza?!
Źródło: WBD
Pełen nadziei Zakościelny szykuje się na spotkanie, kiedy nagle... zostaje zabrany na operację! Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji!

Młody Zakościelny już nigdy nie spotka się z Darią?!

Daria czeka w bufecie szpitalnym na Tadeusza, który ma wpaść na kawę. Pełen nadziei Zakościelny szykuje się na spotkanie, kiedy nagle... zostaje zabrany na operację! Spanikowany Tadzio prosi młodą pacjentkę z oddziału, żeby poszła do bufetu i wytłumaczyła go przed Darią. Nie wie, że Marianna ma na pieńku z Dziedzicówną!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Nielegalna aborcja! Policja nie odpuszcza Weronice i... Antosi!

Agnieszka przekonuje śledczego, że Roztocka nie pomagała w niczyjej aborcji – ten jest nieprzejednany. Gdy Weronika przyjeżdża po córkę do szpitala, dostaje od matki telefon z informacją, że do Antosi przyszedł policjant, chce ją przesłuchać w sprawie wyjazdu do Czech. Spanikowana Weronika prosi Nalepę, żeby fikcyjnie przedłużył jej córce pobyt w szpitalu. Co zrobi Lew?!

Ostre starcie Dagmary z Naczelnym!

Dagmara ma dziś załatwione przez Smolnego spotkanie z naczelnym gazety Kraj. Artur ostro magluje kobietę, która jest zaskoczona jego bezczelnym zachowaniem, jednak nie pozwala z siebie drwić! Kiedy odbiera synka od Basi, z godnością stwierdza, że to praca nie dla niej. Nagle Smolny odbiera telefon od Artura – ta jego protegowana wymiata! Da jej pracę! Tylko, czy Dagmara jeszcze tego chce?!

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach Na Wspólnej!
Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!
Źródło: x-news

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy! Zobacz fragment reality show

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie