Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zmasakrowana twarz Marty! Co z premierą programu?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Zmasakrowana twarz Marty, co z premierą jej nowego programu?!
Źródło: WBD
Na dziedzińcu Wspólnej dochodzi do wypadku, Leśniewska ląduje na bruku z poobijaną i podrapaną twarzą! Zobaczcie fragment najnowszego odcinka!

Zmasakrowana twarz Marty – co z premierą jej nowego programu?!

Na Wspólnej
Na Wspólnej
Źródło: X-Aktualności

Marta ma kryzys - ostatnio całe dni spędza w stacji. Bierze wolne i idzie pojeździć na rowerze. Na dziedzińcu Wspólnej dochodzi do wypadku - Leśniewska ląduje na bruku z poobijaną i podrapaną twarzą! A pojutrze ma premierę programu na żywo!

Zobaczcie fragment najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej"! Emisja telenoweli już dziś o 20.15 w TVN.

Co jeszcze dziś wydarzy się w "Na Wspólnej"?

Smolny przerażony – co się dzieje z jego synem?!

Kadr z odcinka 3670 serialu TVN - Na Wspólnej. Smolny (Łukasz Konopka) z synem!
Na Wspólnej - 3670
Kadr z odcinka 3670 serialu TVN - Na Wspólnej. Smolny (Łukasz Konopka) z synem!
Źródło: X-Aktualności

Była żona Smolnego mówi mu, że coś bardzo złego dzieje się z ich synem Grześkiem. Krzysztof podejrzewa konflikt z obecnym partnerem Natalii... Smolny czeka na syna przed szkołą – musi wiedzieć, o co chodzi! Dlaczego chłopak jest jak "za szybą"?! Początkowo niechętny rozmowie z ojcem Grzesiek, nagle... zaczyna płakać jak dziecko!

Czerski dyszy chęcią zemsty na Darku?!

Darek wściekły - Czerski ma dziś pozować Kasi! Żbik jest zupełnie rozbity, gdy orientuje się, że Mariusza w ogóle nie będzie w pracy. Czy Czerski planuje zdobycie Kasi z zemsty? Mariusz jest pewny, iż Aneta pragnie być z Darkiem...

Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!

Zobacz też:

W nowych odcinkach!
Zwiastun tygodniowy serialu "Na Wspólnej"! Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania prapremier na platformie Player.pl! Będzie gorąco! Emisja serialu "Na Wspólnej" przez całe wakacje w TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15! Oglądaj serial "Na Wspólnej" w Player.pl!
Źródło: x-news
15 powodów, dla których warto oglądać Na Wspólnej
Bo w barze u Ziębów nie szaleje inflacja? I pierogi kosztują nadal 6 zł? A może, dlatego, że gra tam ONA? Posłuchajcie, co na to pytanie co odpowiedzieli aktorzy grający w serialu! A Wy? Dlaczego lubicie oglądać "Na Wspólnej"? Przypominamy, serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.15 w TVN. Prapremiery czekają na Was w Player.pl! Przypominamy, że dokładnie 20 lat temu, 27 stycznia 2003 r., stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”, a Polacy poznali rodziny Ziębów, Brzozowskich i ich przyjaciół. Na przestrzeni lat, dzięki wiernej widowni, produkcja uplasowała się w czołówce nie tylko najdłużej emitowanych, ale także – co najważniejsze – ukochanych seriali Polaków! Z 20-tką na karku ekipa „Na Wspólnej” nie zwalnia tempa i już szykuje kolejne niespodzianki dla swoich fanów.

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!

Skoki narciarskie Oberstdorf 2024: Kamil Stoch zachwycił w drugiej serii!